Hoppa till sidans innehåll

Dokument


På denna sida finns dokument som mötesprotokoll, verksamhetsberättelser, verksamhetsplaner mm.

Sandvikens Atletklubb ANDT-policy

Dokumenten publiceras när originalen är justerade och signerade.

Föreningen arbetar aktivt med GDPR. Mötesprotokolen för senaste 2 åren kommer vara tillgängliga på hemsidan. Vid frågor kontakta styrelse.

SAK PROTOKOLL 20210525

SAK PROTOKOLL 202100413

SAK PROTOKOLL Extra insatt möte 20210319

SAK PROTOKOLL 20210309

SAK PROTOKOLL Konstituerande Årsmöte 20210309

SAK PROTOKOLL Årsmöte 20210227

SAK PROTOKOLL 20210114

SAK PROTOKOLL 20201208

SAK PROTOKOLL 20201201

SAK PROTOKOLL 20201102

SAK PROTOKOLL 20200928

SAK PROTOKOLL 20200817

SAK PROTOKOLL 20200601

SAK PROTOKOLL 20200420

SAK PROTOKOLL 20200302

SAK PROTOKOLL 20200203

SAK PROTOKOLL Konstituerande Årsmöte 20200203

SAK PROTOKOLL Årsmöte 20200126

AK PROTOKOLL 20200113

2019-11-18 Styrelsemöte

2019-10-21 Styrelsemöte

2019-09-23 Styrelsemöte

2019-08-12 Styrelsemöte

2019-06-10 Styrelsemöte

2019-05-06 Styrelsemöte

2019-04-15 Styrelsemöte

2019-03-12 Styrelsemöte

2019-02-19 Konstituerande Årsmöte

2019-02-19 Styrelsemöte

Verksamhetsberättelse 2019

2019-01-27 Årsmöte

2019-01-08 Styrelsemöte

2018-12-06 Styrelsemöte

2018-11-06 Styrelsemöte

2018-10-08 Styrelsemöte

 2018-09-03 Styrelsemöte

2018-06-11 Styrelsemöte

2018-05-14 Styrelsemöte 

2018-04-09 Styrelsemöte 

2018-02-26 Styrelsemöte

2018-01-21 Konstituerande styrelsemöte

2018-01-21 Verksamhetsberättelse 2017

2018-01-21 Årsmöte 2018

 

Uppdaterad: 19 JUN 2018 14:14 Skribent: Mikael Nord

Postadress:
Sandvikens AK - Tyngdlyftning
Arena Jernvallen, Sätragatan 15
81161 Sandviken

Kontakt:
Tel: +46703717037
E-post: sandvikensatletklubb...